Блок живлення з розряду ""ДешегО і сЕрдито!""
По такій ціні НОВИЙ блок живлення можна купити ТІЛЬКИ з такими умовами - Максимум 14 днів на перевірку - Б класу.
ДУЖЕ багато продавців не вказують рядки гарантії, а ЦЕ означає, що, або зовсім нема, або ""гарантія"" як правило - один день.
Ми продаємо, як і Блоки живлення - ""Б класу" так і з НОРМАЛЬНИМИ умовами.
Якщо Вам ПОТРІБНА ГАРАНТІЯ:
А класу - гарантія ОДИН рік! (перейти по посиланню)
А++ класу - гарантія ДВА роки! (перейти по посиланню)
Якщо Вам не вдається самостійно підібрати необхідний Блок живлення, зв'яжіться з нашими менеджерами вони Вам зможуть допомогти.
Вибір завжди за Вами, купити якомога дешевше, але без гарантій або купити дорожче з повноцінною гарантією ОДИН - ДВА роки!
(фото у лоті стічне і може відрізнятися від реального товару, але всі характеристики будуть відповідати заявленим)
Дана позиція продається за мінімальною ціною - РОЗПРОДУЄМО залишки. Силовим кабелем не комплектується
З цього, у Вас буде тільки добу на перевірку! Враховуйте це при покупці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Тип роз'єму | 5.5x3.0 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| 1) Роз'єм Acer | 19V 4.74 A (5.5x1.5) |
| 2) Роз'єм Acer/Hp/Gateway/Toshiba/delta/Asus | 19V 4.74 A (5.5x2.5) |
| 4) Роз'єм HP | 19V 4.74 A (7.4x5.0) with pin |
| 5) Роз'єм Dell | 19.5 V 4.62 A (7.4x5.0) with pin |
| Class | A |
| Вхідна напруга | 100-240V |
| Гарантійний термін | 24 години на перевірку |
| Розмір | 122x66x16mm |
| Тип блоку | mini |
- Ціна: 420 ₴


